PÕNN Ökoloogiline Mustika-õunapüree 4+

100 g

Tootekood: 4740073070901

Ökoloogiline Mustika-õunapüree on valmistatud mahedalt kasvatatud kontrollitud toorainest ja sobib suurepäraselt beebi esimeseks püreeks. Toode on valmistatud 100% püreest. Soovitame imikutele pärast 4. elukuud, kuid sobib ka suurematele vahepalaks. Põnni püree sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet, ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid! Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

Koostisosad

Ökoloogiline õunapüree (90%), ökoloogiline mustikapüree (10%).

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 208 kJ/ 49 kcal
  • rasvad 0 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 11 g, millest suhkrud 11 g
  • valgud 0 g
  • sool 0 g

Tarvitamisjuhis

Kasutusvalmis, ei vaja soojendamist. Soovitame imikutele peale 4.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.