MUUTI karu viis Elistvere loomapargi staarasukale Karoliinale mett

23. sept. 2020

MUUTI karu viis Elistvere loomapargi staarasukale Karoliinale mett

Salvesti MUUTI katab igakuiselt Elistvere loomapargi asukate toidulaua kartulite, peetide ja pähklitega. Sügistervitusena saatis Muuti karu loomapargis elavale karupreili Karoliinale maiustamiseks ka mett. 

Salvesti lastesmuutide bränd MUUTI jutustab enda lugu läbi lõbusate loomade, kelle hulgas on ka neid, keda kohtab Elistvere loomapargis. Seetõttu tervitavad MUUTI loomad alates selle aasta algusest loomapargi asukaid erinevate juurviljadega ning vahvatele oravatele kingiti lausa aastane pähklivaru.

MUUTI värskeim pereliige on karu, kelle pildiga tuubist leiab ökoloogilise pohla-mustika-rukkipudru, mis sobib mõnusaks vahepalaks nii beebidele alates 8. elukuust kui ka kooliealistele lastele. Põhjamaistest maitsetest inspireeritud ja mahetoorainest valmistatud smuutis täiendavad armastatud Eesti marjamaitseid rukkitäisterajahu ja kaerahelbed, mis täidavad kõhu pikaks ajaks.

Kõik karud teavad kui hästi maitseb mesi ning seetõttu otsustas MUUTI karu head teha ning Elistvere loomapargi kõige meemaiamat asukat Karoliinat hiiglasliku, 30-kilogrammise, meepurgiga üllatada.

Vaata vahvat multikat, kuidas meepurk Karoliinani jõuab SIIT.

Head maiustamist!

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduaine-tööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku üle 190 inimese, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supidkurgidkastmedketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel. (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee