Smushie smuutide perekonnaga liitusid klaaspudelis smuutid

25. jaan. 2021

Smushie smuutide perekonnaga liitusid klaaspudelis smuutid

Kodumaise toidutootja Salvest ökoloogilisest toorainest valmistatud Smushie supersmuutide sarjast leiab nüüd klaaspudelis smuutid kolmes erinevas maitsekoosluses.

Uues valikus tervitavad smuutisõpru kolm värsketest marjadest ja puuviljadest tulvil maitset: troopiliste maitsete austajatele mõeldud mango-apelsinismuuti, kodumaise suve särtsakaid maitseid igatsevale smuutiaustajale loodud ploomi-mustsõstrasmuuti ning kõikide tulihingeliste marjafännide rõõmuks valmistatud vaarika-mustikasmuuti.

Uued smuutid on pakendatud keskkonnasõbralikku klaaspudelisse, mis mahutab 240 ml kiudainetest ja vitamiinidest tulvil jooki.

Võrreldes korgiga tuubpakendis Smushie supersmuutidega on uute smuutide koostis pisut vedelam, mistõttu sobivad need suurepäraselt tervislikuks janukustutajaks, näljatunde leevendamiseks kiirel päeval või autosõidul ning energiat andvaks vahepalaks looduses matkates.

Kõik Smushie smuutid on valmistatud Eestis. Neile annavad magusa maitse looduslikult marjades ja puuviljades sisalduvad suhkrud ning lisatud suhkrut ühestki Smushie smuutist ei leia. Toodetes ei ole kasutatud ka kunstlikke säilitus-, lõhna- ja maitseaineid.

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduaine-tööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku üle 190 inimese, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supidkurgidkastmedketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Lisainfo:
Kristel Vilipuu
Salvesti turundus- ja tootearendusjuht
Tel. (+372) 5622 1780
Kristel.Vilipuu@salvest.ee