PÕNN Ökoloogiline Aedvilja-kuskussiroog sealihaga 8+

190 g

Tootekood: 4740073076798

Põnni Ökoloogiline Aedvilja-kuskussiroog sealihaga on beebile mahedamaitseline täisväärtuslik kõhutäide!

Mõnusalt kerge konsistentsiga toode sobib väga hästi beebi esimeseks tükilisema toidu närimisprooviks, soovitame imikutele peale 8. elukuud. Kuskuss on meeldiv vaheldus riisile, kartulile või pastale, rikastades beebi toidulauda. Et toit oleks eriti mitmekülgne ning maitsev, on sellele lisatud ka ökoloogilisi aedvilju, maitsetaimi ning sealiha.

Ökoloogiline Aedvilja-kuskussiroog sealihaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on laktoosivaba. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Vesi, ökoloogiline porgand, ökoloogiline sibul, ökoloogiline suhkruhernes, ökoloogiline sealiha (9%), ökoloogiline kuskuss (sh durumnisumanna) (3,5%), ökoloogiline tomatipasta, ökoloogiline rapsiõli, ökoloogilised maitsetaimed (petersell, oregano). Aedviljade osakaal 50 %.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 292 kJ / 70 kcal
  • rasvad 2,8 g, millest küllastunud rasvhapped 0,4 g
  • süsivesikud 6,9 g, millest suhkrud 3,5 g
  • valgud 3,3 g
  • sool 0,05 g

Tarvitamisjuhis

Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Soovitame imikutele peale 8. elukuud.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.