PÕNN Ökoloogiline Aprikoosi-õunapüree 4+

100 g

Tootekood: 4740073073292

Ökoloogiline aprikoosi-õunapüree on ainult kahest koostisosast koosnev püree, seetõttu sobib see tarbimiseks ka kõige pisematele beebidele, kes alles harjuvad uute maitsetega. Toote koostises domineerib magusamaitseline aprikoosipüree (70%), millele annab hapukamat maitsenüanssi kvaliteetne õunapüree (30%). Soovitame imikutele pärast 4. elukuud, kuid sobib ka suurematele vahepalaks. Põnni püree sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilist toorainet, ei ole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid! Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

Koostisosad

Ökoloogiline aprikoosipüree (70%), ökoloogiline õunapüree (30%).

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 244 kJ/ 58 kcal
  • rasvad 0,2 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 12 g, millest suhkrud 10 g
  • valgud 1,2 g
  • sool 0 g

Tarvitamisjuhis

Kasutusvalmis, ei vaja soojendamist. Soovitame imikutele peale 4.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.