PÕNN Ökoloogiline Kana-pastaroog 8+

120 g

Tootekood: 4740073071274

Ökoloogiline Kana-pastaroog on beebidele meelepärase maitsega toitev eine ning hea võimalus tükilise lisatoiduga alustamisel. Pastaroas on väikesed tükid toidu hõlpsaks seedimiseks. 8+ vanuserühma kuuluval tootel on kõrgem energiasisaldus, kuna selles eas on lapsed juba aktiivsemad. Korraliku kõhutäie garanteeriv Kana-pastaroog sisaldab parimat ökoloogilist kana, pastat ja köögivilju. Soovitame imikutele pärast 8. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

Koostisosad

Ökoloogiline kõrvits, vesi, ökoloogiline kanaliha (15%), ökoloogiline õunapüree, ökoloogiline porgand, ökoloogiline pasta (sh durumnisujahu) (4%), ökoloogiline spinat.

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 199 kJ/ 47 kcal
  • rasvad 0,4 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 6,4 g, millest suhkrud 2,2 g
  • valgud 4,1 g
  • sool 0,03 g

Tarvitamisjuhis

Raputa pakendit, pigista kaussi, vajalik kogus soojendada 40…50°C. Soovitame imikutele peale 8.elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.