PÕNN Ökoloogiline Köögiviljapüree lambalihaga 6+

190 g

Tootekood: 4740073076231

Ökoloogiline Köögiviljapüree lambalihaga on valminud vaid mahetoorainest, sisaldades köögivilju ning parima kvaliteediga lambaliha. Maheda maitsekoosluse ning siidise konsistentsiga toode sobib hästi beebile uute maitsete tutvustamiseks. Soovitame imikutele peale 6. elukuud​.

Ökoloogiline Köögiviljapüree lambalihaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on gluteeni- ja laktoosivaba. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt.

Koostisosad

Ökoloogiline porgand, vesi, ökoloogiline kartul, ökoloogiline suhkruhernes, ökoloogiline lambaliha (9%), ökoloogiline lillkapsas, ökoloogiline riis, ökoloogiline rapsiõli. Köögiviljade osakaal 61%.​

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 309 kJ / 74 kcal
  • rasvad 3,0 g, millest küllastunud rasvhapped 0,6 g
  • süsivesikud 7,9 g, millest suhkrud 2,8 g
  • valgud 3,1 g
  • sool 0,04 g

Tarvitamisjuhis

Segage toodet ning soojendage vajalik kogus ca 40°C-ni. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Soovitame imikutele peale 6.elukuud.

ÖKO

Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi, mahetoidu töötlejaid, turustajaid kontrollib Põllumajandus- ja Toiduamet.