PÕNN Ökoloogiline Kõrvitsa-bataadi-mangopüree 6+

110 g

Tootekood: 4740073074558

Põnni ökoloogiline kõrvitsa-bataadi-mangopüree on mugavas pakendis ning siidise konsistentsiga lastetoit, mis pakub beebile täisväärtuslikku vahepala. Toote koostisest lausa 75% moodustavad neutraalse maitsega köögiviljad kõrvits ja bataat, kerget magusust lisab kvaliteetne mangopüree. Soovitame imikutele pärast 6. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

Koostisosad

Ökoloogiline kõrvitsapüree (43%), ökoloogiline bataat (32%), ökoloogiline mangopüree (25%).

Toitumisalane teave 100 g kohta

  • energiasisaldus 282 kJ / 67 kcal
  • rasvad 0,1 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g
  • süsivesikud 15 g, millest suhkrud 5,7 g
  • valgud 0.9 g
  • sool 0,02 g

Tarvitamisjuhis

Kasutusvalmis, ei vaja soojendamist. Soovitame imikutele pärast 6. elukuud. Alustada 1-2 tl päevas, kogust järk-järgult suurendades. Parim on anda toodet lapsele lusikaga ja mitte anda lapsele pakki pidevalt imemiseks. Pakendit ei tohi soojendada mikrolaineahjus.

ÖKO

Mahe- ehk ökoloogilised tooted ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid) ehk muund- kultuure ega kunstlikke värv-, maitse- ja lõhnaaineid. Ökoloogiline toit on usaldusväärne, sest maheettevõtted on riikliku järelevalve all: põllumehi kontrollib Põllu- majandusamet. Mahetoidu töötlejaid, turustajaid ning toitlustajaid aga Veterinaar- ja Toiduamet.