fbpx


Iga lapsevanem tahab pakkuda oma lapsele vaid parimat. Puhas ja kvaliteetne toit on väga oluline, et beebi kasvaks terveks ja tugevaks. Aga millist lastetoitu eelistada?

Esimene kodumaine lastetoidusari Põnn on loodud spetsiaalselt Eesti beebide vajadusi ja maitse-eelistusi silmas pidades. Kõik uued retseptid on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega, kes andis nõu, millise energiavajaduse ja konsistentsiga toidud on lastele parimad ning millised on beebile sobivad kogused lisatoiduga alustamisel.

Põnni lastetoidud ei sisalda lisatud suhkrut, soola ega lisaaineid - nende asemel on toodetes hoopis rohkelt puu- ja juurvilju. Põnni tootevalikust leiab põnevaid maitseid igas vanuses beebidele. Kerged ja siidised mehud sobivad ideaalselt päris pisikestele beebidele uute maitsete avastamiseks, samuti veidi suurematele põnnidele mõnusaks vahepalaks. Pudrud on suurepärased ampsud imikutele peale kuuendat elukuud ja sobivad söömiseks nii soojalt kui ka külmalt. Pudrus sisalduvad kiudained aitavad kaasa väikelapse seedeprotsesside reguleerimisele. Juba toimekamad beebid saavad lisaenergiat Põnni jogurtipüreedest ja köögiviljaroogadest.

Põnni toodetes kasutatakse võimalikult palju kodumaiseid tooraineid. Praeguseks toodetakse juba kõiki tuubitoite ja klaaspurgis puuviljabaasil valmistatud tooteid täielikult mahetoodangust.


Põnn Instagramis

Kui suur moosisõber oled? 🥞
Meie Mari moose on suurtele ja väga suurtele moosisõpradele 350g ja 700g purgis 😉
...

20 0

Kosutav Salvesti lõunatoit või supp kulub jahedal õhtupoolikul küll ära! 🍲
Märgi suurim Salvesti supisõber kommentaaris 👇👇
...

22 0

🎁 PÕNN JAGAB JÕULURÕÕMU! 🎁

Varsti on käes jõulukuu ning soovime sel puhul rõõmustada Põnni armsaid jälgijaid vahva loosimänguga.✨ Auhinnaks on rikkalikud kinkekotid imemaitsvate Põnni mahetoorainest valminud toodetega, sealhulgas meie uued Ökoloogiline Risoto ja Ökoloogiline Strooganov pastinaagiga, mis on mõeldud väikelastele alates 12. elukuust!

LOOSIS OSALEMISEKS:

🧡 Ole Instagramis Põnni sõber
🧡 Märgi kommentaaridesse kolm ema, kelle põnni(-de)le uued tooted oi-oi-kui-väga maitseksid!

Ja nii lihtne see ongi! Viis õnnelikku võitjat teeme teatavaks juba 1. detsembril 🤩

Nüüd kribinal-krabinal osalema ja head loosiõnne! 💫

#salvestpõnn
...

171 344

Retseptiidee! 😋😍
Pannipasta valmistamine lihtne, kiire ja lõbus valmistada. Ostke vaid ühiselt poest toiduained ja selleks, et kogu protsess veelgi lihtsam oleks, asendage võimalikult palju tooraineid juba Salvesti valmis küpsetatud kastmete, segude ja juurviljadega.
Vaja läheb(neljale):👇

Pakk Prestó ökoloogilist köögiviljapüreesuppi kanafileega

Purk Salvesti magus-vürtsikat köögiviljasalatit

Purk Salvesti letšot

Pakk spagette

Punast sibulat

Küüslauku

Pakk toidukoort

Meresoola

Musta pipart

Kanapuljongit

Värsket basiilikut

Parmesani

Oliiviõl

Loe retsepti kohta lähemalt meie kodulehelt:

https://www.salvest.ee/retseptid/pannipasta-kanasupist/
...

25 0

Kõige toredamat isadepäeva, armsad isad! 💛 Soovime teile päeva täis kilkeid, kallistusi ning südamlikke hetki! ✨

#salvestpõnn
...

22 0

Valmista nädalavahetuseks isale üks lihtne ja maitsev pannkoogitort! 🥞🎂
Pannkoogitordi valmistamine on lihtne, vaja vaid pannkoogid küpsetada, vahele mõnus moos ja kohupiimavaht. Siinkohal võivad kindlasti ka lapsed appi tulla 😉

Vaata retsepti lähemalt: https://www.salvest.ee/retseptid/pannkoogitort/
#pannkoogitort #retsept #retseptiidee #isadepäev
...

34 0

Toredat mardipäeva, armsad Põnni sõbrad! 👋 Kas aga teate, kuidas kunagi mardipäeva tähistati?

Tuntuim mardipäevakomme on mardisantide st mardikerjuste ehk martide ringijooksmine, mida tehti mardipäeva eelõhtul. Marti jooksmas ehk mardisandiks käisid algselt noormehed, kes riietusid tumedatesse rõivastesse, kandsid pahupidi pööratud kasukaid, takkudest valehabemeid, rohmakaid maske jm kandjat tundmatuks tegevaid esemeid. 👺 Mardisandid moodustasid tihti mardipere isa, ema ja lastega. Kanti ka loomakostüüme – mardikaru, -hobune, -sokk jt. Mardisandid liikusid mardilaupäeva õhtul salgakaupa perest peresse, soovisid vilja- ja karjaõnne ning said vastu kingitusi. 🍫🍭

Mardirituaalil oli üsna kindel ülesehitus ja selle juurde kuulusid pikad regivärsilised laulud. 🎶 Mardid alustasid ukse taga koputamise ja sissepalumislauluga. Pärast pererahva tervitamist võttis mardiisa kaelakotist peoga viljateri, herneid vms ja "külvas" need viljaloitsu saatel põrandale. Järgnes laste lugemisoskuse ja tüdrukute käsitööde kontrollimine, mõistatused, mängud, martide tantsimine ja muud etteasted. Mardi-isa andis vitsakimbuga igale majalisele hoobi ja soovis tervist ning edenemist.

Järgnes mangumislaul, millega paluti pererahvalt ande: toidukraami, raha, maiustusi jm. Andide saamisele vastati tänulauluga, siis sooviti perele veel vilja- ja karjaõnne, lasteõnne, kosilase- ja pruudiõnne ning muid häid soove. 😌 Lahkumislaulus jäeti pererahvaga jumalaga, sooviti head edenemist ja lubati järgmisel aastal tagasi tulla.

20. sajandi teisest poolest alates on mardisanti jooksnud peamiselt lapsed, kes traditsiooniliste mardilaulude asemel võivad püüda ka muude laulude, tantsude ja etteastetega pererahvalt maiustusi või raha välja meelitada.

Kas teie põnn käis eile marti jooksmas või on selleks veel liiga väike? 🤸‍♀️

Allikas: wikipedia.org 📚

#salvestpõnn
...

32 0

Tadaaa! 🤩 Teie ees on Põnni järgmine uudistoode - Põnn Ökoloogiline Köögiviljapüree Lambalihaga 190 g 6+! 🥣

Uuenenud koostisega köögiviljapüree lambalihaga on valminud vaid mahetoorainest, sisaldades köögivilju ning parima kvaliteediga lambaliha.

Lambaliha sisaldab:

✅ ohtralt valku
✅ vitamiine
✅ rauda
✅ kaltsiumi
✅ tsinki

Maheda maitsekoosluse ning siidise konsistentsiga toode sobib hästi beebile uute maitsete tutvustamiseks. 😋

Ökoloogiline Köögiviljapüree lambalihaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, sellesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid.

Toode on ka gluteeni- ja laktoosivaba ✔️ Soovitame imikutele peale 6. elukuud. 👶

Kas olete uut toodet juba näinud poelettidel? 🙋‍♀️

#salvestpõnn
...

26 1

🐟 UUS toode - Põnn aedviljapüree kalaga 190 g 6+! 🐟

Põnni uus aedviljapüree kalaga on beebile täisväärtuslik kõhutäide, soovitame imikutele peale 6. elukuud. Kala, milles leidub lapsele vajalikku Omega-3 rasvhapet ning ökoloogilised aedviljad moodustavad siidise konsistentsiga toote, mis sobib hästi beebile uute maitsete tutvustamiseks. 🥣

Põnni aedviljapüree kalaga valmib MSC märgistusega kalast, mille puhul saab kindel olla, et kala päritolu ja püügimeetod on kestlikud. Sellega aitame kaasa kalade ja looduse säilimisele. 😌

Aedviljapüree kalaga sisaldab ainult rangelt kontrollitud tooraineid, millesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid. Toode on ka laktoosivaba ✔️

Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega ning testitud Eesti beebide poolt. 👶

Käsi püsti, kes on põnevil proovima? 🙋‍♀️

#salvestpõnn
...

36 2

Logi sisse

Kaotasid parooli?